AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
6mm .:. Airsoft & Milsim

Distribuiţi | 

Beretta GBB PX4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Chryys
Plutonier
Plutonier

Localizare : Chisineu Cris

MesajSubiect: Beretta GBB PX4   Vin 18 Oct 2013 - 12:35

Se vinde un pistol GBB Beretta PX4 produs de HK scara 1/1 cu markere pe el. Pistolul nu are nici un defect, nici nu este folosit prea mult, urme de uzura minima si a fost uns periodic. Se vinde pentru ca am 2 pistoale si am pasarici sa cumpar altul. Nu doresc sa fac o colectie desi acest pistol sta de departe cel mai bine in mana din cate am incercat.

Este semi-automat, incarcatorul tine 25 de bile, reculul este minunat, slide-ul este metalic. Viteza este de ~85 m/s cu green gas.

Pistolul se vinde in cutie cu inca un incarcator de Tokio Marui suplimentar, un toc de polymer (tan) si un toc pentru incarcator.

Incarcatorul de Marui functioneaza fara probleme, celalat nu l-am folosit de cand l-am luat. Cu incarcatorul de Marui trag cam 50 de bile, cu cel original 27-28, acesta a fost si motivul pentru care nu l-am mai folosit pe celalat si nu am avut nevoie de 2 incarcatoare. Incarcatorul original posibil sa scape gaz acum (nu l-am mai testat), dar se rezolva prin ungere sau schimbarea garniturii (costuri minime). Pistolul sta incredibil in palma si datorita celor 3 tipuri de manere interschimbabile pentru un reglaj cat mai exact pentru fiecare persoana.

Singurul inconvenient pentru mine este greutatea 900 grame. Pentru altii poate sa fie un atu.

Aici este un review facut pe ASR http://www.airsoftromania.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=15956

P O Z E    R E A L E

Pe mine m-a costat 420 lei replica + 135 lei incarcatorul Marui + 80lei tocurile pentru pistol si incarcator + transporturile aferente.

Un pret de 450 de lei il consider echitabil.

Se vinde personal prin Arad/Cris si imprejurimi.
0745857307

VANDUT- SE POATE INCHIDE. MULTUMESC
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Beretta GBB PX4
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: VAND SI CUMPAR :: VAND-
Mergi direct la: