AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCautareInregistrareConectare
Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 HH100
6mm .:. Airsoft & Milsim
Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 2691ac8e-73dd-42d8-903d-284a6c0b7984_zpsvnaft4er

Distribuiţi

Luni, 5 Aprilie CQB CRIS

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

Localizare : Arad

Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 29 Mar 2010 - 17:24

Rezumarea primului mesaj :

Luni -- 5 Aprilie -- ora 12:00 -- Fabrica de Lapte -- Chisineu Cris -- Easter Madness!

Se joaca indiferent daca e ploaie/zapada/canicula.

Scenarii:
- Team Deathmatch, de incalzire
- Capture the Flag / VIP, dupa preferinte

BE THERE!

Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Criszoom

Pentru a evita posibile confuzii/neintelegeri, as dori sa va reamintesc cateva reguli. Unele sunt generale, altele specifice locatiei din Cris.
- incercati sa evitati headshoturile
- distanta minima de tragere 3m
- in interiorul fabricii se trage doar pe foc semi-automat; in exterior si din fabrica spre exterior sau invers, se trage dupa preferinta
- regula bang: se poate aplica doar de la mai putin de 3m, si doar daca 'victima' nu v-a vazut
- cand 2 adversari se intalnesc fata in fata (la <3m), au 2 optiuni: ori merg amandoi la respawn (morti), ori se retrag amandoi si continua sa lupte (parley)
- daca esti lovit in replica, esti mort
- CTF: puncteaza echipa cu ambele steaguri in baza
- CTF: nu se campeaza cu steagul
- CTF: cand purtatorul de steag este scos din joc, va lasa steagul pe jos la vedere (nu aruncat in tufe / ingropat etc)
- este interzis accesul pe acoperisul fabricii (dar permis la etaj, la geamuri)

Cum ajungeti la fabrica:
In Cris, mergeti pe drumul spre Sintea/Ineu/Moneasa, iar pe partea dreapta va fi o sala albastra de sport si un cimitir.
Fabrica este in spatele salii de sport, iar accesul se face pe drumul dintre sala si cimitir.
Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Fabrican.th

- мємρнιѕ

Ultima editare efectuata de catre Ciprian in Joi 1 Apr 2010 - 18:22, editata de 4 ori
Sus In jos
http://airsoftarad.ro

AutorMesaj
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyJoi 1 Apr 2010 - 18:20

Am editat primul post cu niste informatii utile. Check it out.

- мємρнιѕ
Sus In jos
BALA
Colonel
Colonel
BALA

Localizare : chisineu-cris

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 8:35

spor la bile. What a Face
faceti-va de cap. Twisted Evil
fara mila. Evil or Very Mad

Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Semnatura2palacopy
BALA | A.S. AIRSOFTARAD |GHOSTS | http://www.airsoftarad.ro |
Sus In jos
mouse
Caporal
Caporal
mouse

Localizare : Carei, SM

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 9:44

am auzit de la o vrabiuta ca poate punem de un gratar dupa joc Very Happy
ce ziceti .... ?
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 11:10

voi fi prezent

sper sa fim cat mai multi! cya there
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 16:23

Am sa va rog sa ajungeti in asa fel, incat la ora 12 fix sa facem echipele. In legatura cu gratarul, nu stiu ce sa zic... nu am mai facut acolo si nici nu e o zona propice pentru asa ceva. Eventual comandam niste pizza (daca e deschis)? Neutral

- мємρнιѕ
Sus In jos
mouse
Caporal
Caporal
mouse

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 16:27

ok deci pica gratarul... comandam pizza ceva, o sa plecam din tm la 10:00
Sus In jos
BALA
Colonel
Colonel
BALA

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptySam 3 Apr 2010 - 16:28

sal. imi par rau ca lipsesc. de la mancare, desigur. la primul joc in padure , frigaruim sigur ceva. spor la joc si la cheolhane. cat

Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyDum 4 Apr 2010 - 20:57

S-ar putea sa avem parte de cativa stropi in seara asta, dar dupa cum am mai spus, asta nu ne va opri. In cel mai rau caz, adica daca va ploua cu bulbuci, vom putea juca in fabrica. Va astept pe toti maine dimineata, ca la 12:00 cel tarziu sa facem echipele.

- мємρнιѕ
Sus In jos
ovidiu735
Soldat
Soldat
ovidiu735

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyDum 4 Apr 2010 - 21:07

iaca am facut si io cont pe forum ...fratele lu dann735 aici ...prezent si io la datorie luni ...cu arma unui prieten ca M4 mi s-o stricat cand mi-era lumea mai draga Razz
Sus In jos
Val
Locotenent
Locotenent
Val

Localizare : N46 10.238 E21 20.029

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyDum 4 Apr 2010 - 22:21

bine ai venit printre razboinici! Very Happy
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 17:38

Asteptarile au fost depasite. In ciuda ploii, toata lumea s-a distrat si nu am avut parte de incidente. As vrea sa multumesc camarazilor din Arad si Timisoara pentru ca ne-au onorat cu prezenta, si pentru fair-play-ul de care au dat dovada.

Astept sa 'developeze' Konektor pozele, ca la cate obiective au fost pe noi, m-am simtit ca la un photoshoot. Smile

- мємρнιѕ
Sus In jos
mouse
Caporal
Caporal
mouse

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 18:58

super noi ne-am simtit foarte bine abia astept sambata sau duminica sa vin iarasi
iar in leg cu fotografu cat pe ce sa il gauresc Cool pe unu din ei, dar a iesit cu bine pana la urma ....
abia astept si eu pozele
Sus In jos
BALA
Colonel
Colonel
BALA

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 19:30

oare am pierdut ceva? Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Affraid Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Icon_question Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Icon_question Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Icon_question

Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 20:06

Cel mai frumos joc de pana acum /
cred ca toata lumea s-a simtit bine , baietii din timisoara au fost foarte hotaratii ,sper sa mai avem parte de alte partide la fel !!
Sus In jos
Chryys
Plutonier
Plutonier
Chryys

Localizare : Chisineu Cris

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 20:40

Da foarte frumos...toti au fost pusi pe distractie in primul rand, fara nervi...fara super eroi ...pacat de vreme ca s-a stricat...in rest numa de bine cheers

Va mai asteptam si la alte schimburi de bile
Sus In jos
man
Caporal
Caporal
man

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyLun 5 Apr 2010 - 21:27

Felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sper la o reantalnire si la mijloc de drum.
Sia.
Astept pozele affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyMar 6 Apr 2010 - 22:48

super joc.

inca o data, multumim tuturor pentru prezenta.
Sus In jos
intel23
Soldat
Soldat
intel23

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyMier 7 Apr 2010 - 17:41

POZE POZE POZE

cam putine stiu... Crying or Very sad
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 EmptyMier 7 Apr 2010 - 18:40

Mi s-a parut mie ca baietii cu aparatele aveau in desfasurare propriul lor meci de airsoft pe acoperis Smile Las' probabil de nu ploua, faceau mai multe.

- мємρнιѕ
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Luni, 5 Aprilie CQB CRIS   Luni, 5 Aprilie CQB CRIS - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Luni, 5 Aprilie CQB CRIS
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: JOCURI :: JOCURI PUBLICE :: 2010-
Mergi direct la: