AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Arad - FZ sau Cetate HH100
6mm .:. Airsoft & Milsim
Arad - FZ sau Cetate 2691ac8e-73dd-42d8-903d-284a6c0b7984_zpsvnaft4er

Distribuiţi

Arad - FZ sau Cetate

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Val
Locotenent
Locotenent
Val

Localizare : N46 10.238 E21 20.029

Arad - FZ sau Cetate Empty
MesajSubiect: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyMier 2 Iun 2010 - 18:48

Pentru cei care vor sa joace in Arad mergem ori la FZ ori la Cetate.(la padure nu cred ca e loc din cauza vremii si a ploilor din ultima vreme). Va astept parerile sau sugestiile.
Pe Duminica avem disponibile 7(sapte) arme, doritorii sa se anunte!

Ultima editare efectuata de catre Val in Vin 4 Iun 2010 - 22:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://airsoftarad.ro
man
Caporal
Caporal
man

Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyMier 2 Iun 2010 - 18:57

In functie de vreme.........
Daca ploua putem merge la Cetate..............daca nu, F.Z.
Referitor la regie, putem adapta una din cele de pe forum, ramane sa ne hotaram si o vom adapta la teren. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyMier 2 Iun 2010 - 19:09

De acord cu man. Mi-e dor de FZ, numai sa nu ploua. La cetate se poate juca altundeva decat data trecuta?

- мємρнιѕ
Sus In jos
Val
Locotenent
Locotenent
Val

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyMier 2 Iun 2010 - 19:11

da, Cipri se poate.....de data asta mergem cu masinile pana langa Mures dar ne vom intalni in parcare la patinoar.......si vin in sfarsit si eu.(sper sa nu mai intervina nimic) Razz
Sus In jos
Val
Locotenent
Locotenent
Val

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyMier 2 Iun 2010 - 22:03

am vb cu mouse la telefon in urma cu vreo 10-15 minute si am cazut deacord ca in week endul acesta sa jucam in Arad.
daca doriti sa jucati intr-o anumita locatie (din cele postate) postati intentia. daca nu ramane cum a stabilit Man.
Sus In jos
mouse
Caporal
Caporal
mouse

Localizare : Carei, SM

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 0:44

dap venim la arad, mergem unde vreti voi , desi as vrea sa vad si la cetate cum este ca nu am fost deloc

.... revin cu cati oameni venim ...

in principiu Green Squad Timisoara ( mouse, vencto, iguana ) + 2 persoane (xplorer si un pretem (bogdan).

over and out ...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 8:28

Cetate suna interesant daca se vrea Arad! Nici la Caramidarie la Santana nu a fost deloc urat si mai avem de explorat/exploatat o groaza in zona respectiva!
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 12:16

inima mi-ar trage si mie catre Santana, dar daca se doreste Arad, acolo mergem (mai ales ca dupa o lunga pauza revine si fiul risipitor Very Happy Surprised )

2 replici la inchiriat si de aici.
Sus In jos
VENCTO
Soldat
Soldat
VENCTO

Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 13:34

ma bag si eu...oriunde ar fi.

Apropo gashka de data asta nu mai vin cu ,,BUTELIA''.Vin cu un preten de-a lui mouse cu masina ca a mea e pe butuci.in cele din urma m-a lasat.Dar am avut noroc ca m-a lasat in timisoara si nu in arad sau in drum spre arad.
Deci de acuma nu tebuie sa va mai temeti ca sarim in aer cand vin si parchez langa voi ca nu o sa mai miroase a gaz Smile(ca tura trecuta in benzinarie Smile)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 13:38

VENCTO a scris:
ma bag si eu...oriunde ar fi.

Apropo gashka de data asta nu mai vin cu ,,BUTELIA''.Vin cu un preten de-a lui mouse cu masina ca a mea e pe butuci.in cele din urma m-a lasat.Dar am avut noroc ca m-a lasat in timisoara si nu in arad sau in drum spre arad.
Deci de acuma nu tebuie sa va mai temeti ca sarim in aer cand vin si parchez langa voi ca nu o sa mai miroase a gaz Smile(ca tura trecuta in benzinarie Smile)))

Noroc ca m-am lasat de fumat ca si acuma zburam daca imi aprindeam atunci o tzigare!
Sus In jos
mouse
Caporal
Caporal
mouse

Localizare : Carei, SM

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 13:46

fuck, vencto si iguana , tot fumau in masina cand ne-am intors de la santana bounce lol! lol! Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 13:50

mouse a scris:
fuck, vencto si iguana , tot fumau in masina cand ne-am intors de la santana bounce lol! lol! Very Happy

Shocked we're infantry not airforce god damn it!!! affraid affraid affraid
Sus In jos
VENCTO
Soldat
Soldat
VENCTO

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 13:55

aia era dovada clara ca fumatul ucide.
Deci vedeti: fumatul nu ucide.
Sus In jos
Chryys
Plutonier
Plutonier
Chryys

Localizare : Chisineu Cris

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 17:42

mergem unde doriti Smile
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 19:20

Eu as merge la CARAMIDARIE, dar sa vedem ce zice si majoritatea ,am putea da drumul la vot ?!
Sus In jos
NighT-
Caporal
Caporal
NighT-

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 20:48

eu unul sunt pt FZ , am inteles ca vremea v-a fii placuta in weekend bounce What a Face
Sus In jos
Val
Locotenent
Locotenent
Val

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 20:51

exprimati-va atunci !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 21:04

Eu as fi pentru Caramidarie ca primary location sau Cetate secondary option.
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 22:24

Vin oriunde, dar prefer FZ Smile

- мємρнιѕ
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyJoi 3 Iun 2010 - 23:04

oriunde, prefer Bricktop.
Sus In jos
VENCTO
Soldat
Soldat
VENCTO

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyVin 4 Iun 2010 - 0:05

eu prefer fz
Sus In jos
mariuselix
Soldat
Soldat
mariuselix

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyVin 4 Iun 2010 - 13:36

Votez si eu Caramidarie, ca weekendul trecut am ratat-o si din poze mi s-a parut superba locatia cheers
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyVin 4 Iun 2010 - 14:06

Week-endul trecut ai ratat-o ca ai stat la PISI pana dimineata de n-ai mai auzit nici telefonul cand am sunat de 10 ori No No No Sleep Sleep
Sus In jos
mariuselix
Soldat
Soldat
mariuselix

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyVin 4 Iun 2010 - 15:22

my bad lol!
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate EmptyVin 4 Iun 2010 - 15:35

9-10 'voturi' pana acum dupa socotitoarea mea, sa vedem daca se mai da cineva cu parerea pana diseara, ca nu are rost sa ne hotaram sambata seara in al 11-lea ceas. Cei care veniti oriunde, spuneti si voi o preferinta.

- мємρнιѕ
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Arad - FZ sau Cetate   Arad - FZ sau Cetate Empty

Sus In jos

Arad - FZ sau Cetate
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: JOCURI :: JOCURI PUBLICE :: 2010-