AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCautareInregistrareConectare
Comenzi din China HH100
6mm .:. Airsoft & Milsim
Comenzi din China 2691ac8e-73dd-42d8-903d-284a6c0b7984_zpsvnaft4er

Distribuiţi

Comenzi din China

In jos 
AutorMesaj
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

Localizare : Arad

Comenzi din China Empty
MesajSubiect: Comenzi din China   Comenzi din China EmptyMar 27 Iul 2010 - 11:09

Daca isi mai face cineva comenzi din china (rsov, ehobby, ebair), postati aici...

nu de altceva dar vreau si io o baterie Intellect (sau Firefox) de 8,4v (si nu prea ajung la posta Razz)

Sus In jos
Vizitato
Vizitator

Comenzi din China Empty
MesajSubiect: Comenzi din China   Comenzi din China EmptyMar 27 Iul 2010 - 17:21

Fac eu o comanda dar va fi problema cu TVA si inca 4% accize dac esti dispus sa platim taxele citez dupa cum a zis cucoana (mai baiete astea sunt cu caracter ocazional si in limita a 15 dolari data viitoare sa nu zici ca nu ti-am spus vei plati TVA si inca 4% ca si la arme ) deci daca ma iarta nui stres da daca nu vom plati ce trebuie bineinteles ca imi va da chitanta pt tva si acciza
Deci eu vreau niste incarcatoare o masca si o vesta ! dac mai sunt doritorii sa ma anunte ! eventual fac pe numele altcuiva de pe cardul meu !

Sus In jos
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

Localizare : Arad

Comenzi din China Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi din China   Comenzi din China EmptyMar 27 Iul 2010 - 20:13

Cand te pregatesti sa faci comanda, sa-mi dai un PM sau cv, si-ti dau link...

Chestia ii ca tipa aia nu-i intotdeauna acolo, ultima data cand am fost sa ridic coletul, a fost un tip, care nu avea treaba cu nimeni... Daca chiar trebuie sa platim TVA + accizele, asta e, le platesc (dar preferabil ar fi sa scapam Very Happy)

PS: io nu prea pot sa ajung la posta, ar fi bine sa mai gasim pe cineva cu mai mult "timp liber" (posta vamala ii deschisa de miercuri si vineri de la 10 la 15) Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat

Comenzi din China Empty
MesajSubiect: Re: Comenzi din China   Comenzi din China Empty

Sus In jos

Comenzi din China
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: VAND SI CUMPAR :: COMENZI ONLINE-
Mergi direct la: