AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCautareInregistrareConectare
Public Skirmish  --DUMINICA-- HH100
6mm .:. Airsoft & Milsim
Public Skirmish  --DUMINICA-- 2691ac8e-73dd-42d8-903d-284a6c0b7984_zpsvnaft4er

Distribuiţi

Public Skirmish --DUMINICA--

In jos 
AutorMesaj
STORM
Maior
Maior
STORM

Public Skirmish  --DUMINICA-- Empty
MesajSubiect: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMar 13 Sept 2011 - 18:23

Se organizeaza un Team Deathmatch la Santana acest weekend. Toti cei interesati sunt asteptati cu drag. S-au anuntat ceva baieti dintr-alte parti,dar nu e 100% inca. More info soon!...

-= Jocul s-a mutat Duminica la ora 15:00 =-
Sus In jos
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

Localizare : Arad

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMar 13 Sept 2011 - 20:17

Daca binevoieste cineva sa-mi transporte echipamentul si persoana din arad, voi fi prezent Very Happy
Sus In jos
house
Plutonier
Plutonier
house

Localizare : ARAD

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMar 13 Sept 2011 - 20:42

salutare oameni buni
stiti probabil cine sunt: unu care vrea sa inceapa dar n-are pusca, n-are pistol si va bate la cap de vreo doua zile. intrebare: pot veni si eu sa vad practic ce se intimpla?
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMier 14 Sept 2011 - 13:16

ktm a scris:
salutare oameni buni
stiti probabil cine sunt: unu care vrea sa inceapa dar n-are pusca, n-are pistol si va bate la cap de vreo doua zile. intrebare: pot veni si eu sa vad practic ce se intimpla?
Bineinteles. Sa ai bocanci si o vesta reflectorizanta (daca vrei doar sa te uiti), ar fi bine si ochelari de protectie, dar de aia poate facem rost la fata locului.

- мємρнιѕ
Sus In jos
http://airsoftarad.ro
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMier 14 Sept 2011 - 21:05

ktm a scris:
salutare oameni buni

vor fi probabil si replici de inchiriat la fata locului.
Sus In jos
house
Plutonier
Plutonier
house

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyJoi 15 Sept 2011 - 22:00

se tine sedinta?
dc se poate sa postati ora si unde in Sintana sa ajung, v-as ruga
Sus In jos
grandpa
Locotenent
Locotenent
grandpa

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyJoi 15 Sept 2011 - 22:39

Sorine, las ca vi cu mine. Eu prezent. Tommy daca te iau de la podgoria e ok?
Sus In jos
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyVin 16 Sept 2011 - 7:18

grandpacscout a scris:
Sorine, las ca vi cu mine. Eu prezent. Tommy daca te iau de la podgoria e ok?

Perfect. E ok daca ne intalnim acolo unde se face autostop, chiar inainte de pod?

Mersi mult Very Happy
Sus In jos
Memphis
Capitan
Capitan
Memphis

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyVin 16 Sept 2011 - 11:43

Atentie, jocul s-a mutat Duminica ora 15:00, aceeasi locatie.

- мємρнιѕ
Sus In jos
http://airsoftarad.ro
grandpa
Locotenent
Locotenent
grandpa

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyVin 16 Sept 2011 - 11:49

Tommy ne vedem acolo pe la 14.15.
Sus In jos
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyVin 16 Sept 2011 - 12:09

grandpacscout a scris:
Tommy ne vedem acolo pe la 14.15.

ok Very Happy

@Stormcrow: sa nu uiti te rog de maguri
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyVin 16 Sept 2011 - 18:37

roger that What a Face
Sus In jos
Dragos
Caporal
Caporal
Dragos

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptySam 17 Sept 2011 - 9:34

Hmm, Storm Multumesc de Telefon. Dar la cat is de ocupat era sa uit ca maine e ziua prietenei mele... si vreau sa mai primesc si puta pe viitor. Scuzati va rog absenta mea. Neutral
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptySam 17 Sept 2011 - 10:12

What a Face puta beats airsoft always... sau cel putin la inceput Very Happy lol! Laughing
Sus In jos
house
Plutonier
Plutonier
house

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptySam 17 Sept 2011 - 12:19

la inceput storm, la inceput. just be patient. Laughing
Sus In jos
immortal4u
Soldat
Soldat
immortal4u

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptySam 17 Sept 2011 - 13:19

scuze absenta da nu o sa mai vin la airsoft pana nu cumpar tot sa fiu in rand cu voi Very Happy
Sus In jos
house
Plutonier
Plutonier
house

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyDum 18 Sept 2011 - 20:54

DECI: fost, vazut, jucat, transpirat, placut. merg mai departe
Multumesc tuturor ca m-au primit in trupa si multumesc lui BRAVO pt arma.
Acum imi caut arma si voi apela la parerile voastre inainte de comanda.
Sus In jos
STORM
Maior
Maior
STORM

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyDum 18 Sept 2011 - 21:13

fain... as scrie mai multe, dar nu mai pot. What a Face
urmeaza "operation sleep hard" Smile
Sus In jos
Chryys
Plutonier
Plutonier
Chryys

Localizare : Chisineu Cris

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyDum 18 Sept 2011 - 21:16

Multumesc de joc, frumos si obositor

ps: scuze gabi pentru degetel lol! si scuze tomi, nu stiu unde te-am nimerit cu ultima bila, pe piele undeva ca nu s-a auzit ca te-as fi lovit pe haine, sper ca nu a lasat urme
Sus In jos
grandpa
Locotenent
Locotenent
grandpa

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyLun 19 Sept 2011 - 11:16

Stai linistit Chryys, nu-i stres desi inca ma doare Very Happy . Frumos joc, pacat ca am fost cam putini.
Sus In jos
Tommy TK
Plutonier
Plutonier
Tommy TK

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyLun 19 Sept 2011 - 16:42

Chryys a scris:
Multumesc de joc, frumos si obositor

ps: scuze gabi pentru degetel lol! si scuze tomi, nu stiu unde te-am nimerit cu ultima bila, pe piele undeva ca nu s-a auzit ca te-as fi lovit pe haine, sper ca nu a lasat urme

las' ca se vindeca (fix deasupra la vesta), de acum in colo trag in fiecare tufa Laughing
Sus In jos
Bif
Caporal
Caporal
Bif

Localizare : Ch-Cris /Birturi

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyLun 19 Sept 2011 - 21:04

am fost la munca ....ma bucur ca v ati distrat !
Sus In jos
Chryys
Plutonier
Plutonier
Chryys

Localizare : Chisineu Cris

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyLun 19 Sept 2011 - 21:46

domn fotograf, ceva poze?
Sus In jos
BALA
Colonel
Colonel
BALA

Localizare : chisineu-cris

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- EmptyMar 20 Sept 2011 - 16:47

ma faceti sa regret ca nu am fost la joc. sunt convins ca a fost o experienta. dar va veni si o data viitoare , si atunci poate ajung si eu cumva.

Public Skirmish  --DUMINICA-- Semnatura2palacopy
BALA | A.S. AIRSOFTARAD |GHOSTS | http://www.airsoftarad.ro |
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Public Skirmish --DUMINICA--   Public Skirmish  --DUMINICA-- Empty

Sus In jos

Public Skirmish --DUMINICA--
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: JOCURI :: JOCURI PUBLICE :: 2011-
Mergi direct la: