AIRSOFTARAD

Club Sportiv AirsoftArad

AcasaCautareInregistrareConectare
COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 HH100
6mm .:. Airsoft & Milsim
COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 2691ac8e-73dd-42d8-903d-284a6c0b7984_zpsvnaft4er

Distribuiţi

COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012

In jos 
AutorMesaj
camyll80
Caporal
Caporal
camyll80

Localizare : ARAD

COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 Empty
MesajSubiect: COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012   COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 EmptyMar 12 Iun 2012 - 22:25

Salutare
La indicatia lui Chryss am deschis acest topic pentru a ne mai aproviziona cu cate ceva pentru event.Cei care doresc ceva de pe TAIWANGUN pot sa posteze linkul dar nu mai tarziu de ziua de vineri ca atunci sa poata cryss sa faca comanda.
Eu personal as vrea:
- casca :http://www.taiwangun.com/tactical-equipment/helmet-protection/replica-of-base-jump-helmet-with-rails-black-acm.html
Sus In jos
Chryys
Plutonier
Plutonier
Chryys

Localizare : Chisineu Cris

COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 Empty
MesajSubiect: Re: COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012   COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012 EmptyMier 13 Iun 2012 - 8:38

Am gasit la noi in tara la Cluj, nu este momentan pe stoc, dar le dau un telefon sa vedem daca aduc si pe cand.
Mai exista si varianta Unistore care aduce de la magazinele din Polonia fara taxa de transport, dar nu sunt prea seriosi, depinde de noroc.

LINK

Daca ar fi sa platesti transportul ai sa spre 280-300 lei. Incerc sa vorbesc cu cei din Cluj ca ai iesi mai ieftin, altfel punem comanda pe Taiwan.

ps: am vorbit cu cei din Cluj si pot sa aduca, pe Miercuri ar ajunge coletu la mine, de la taiwan nu ar ajunge mai repede Smile ... e pret mai mic si timp mai rapid, sugerez varianta Airsoft-Cluj.

Te rog sa imi confirmi daca e ok
Sus In jos

COMANDA TAIWANGUN IUNIE 2012
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
AIRSOFTARAD :: AIRSOFT ARAD :: VAND SI CUMPAR :: COMENZI ONLINE-
Mergi direct la: